Ubytování

Nabízíme příjemné a klidné ubytování

Prohlédněte si jak může vypadat prezentace pokojů pro Vaše hosty

Dolní pokoj

Najdete zde vybavenou kuchyňskou linku s lednicí včetně malého mrazáčku, elektrickou troubu s indukční varnou deskou, mikrovlnou troubu a rychlovarnou konvici. Kuchyně je tak plně vybavena na pohodlnou přípravu jídla a nápojů. Místnost je propojena jídelním stolem s obývacím pokojem kde najdete rozkládací sedačku a pohodlné křeslo. V dolním apartmánu najdete ložnici se třemi lůžky. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým boxem a WC.

Popis místností a vybavení je na webu důležitým prvkem.

Horní pokoj

Stejně jako dolní apartmán i nahoře najdete plné vybavení kuchyně. V obývacím pokoji je kromě prostorné a pohodlné sedačky také hrací kouteček pro děti. Ložnice je vybavena čtyřmi lůžky – palanda s rozšířeným spodním lůžkem a 1 samostatné lůžko. V koupelně najdte
sprchový box a WC.

Přehledné rozdělení informací pomáhá návštěvníkovi v orientaci na Vašem webu.

Každý apartmán je vybaven vysokým žebřinovým topením pro snadné vysoušení oblečení i bot. Pro Vaše plné pohodlí jsou v oknech nainstalovány sítě proti hmyzu. Apartmány jsou propojeny prostornou chodbou se schodištěm.  Součástí chaty je i uzamykatelná místnost pro kola a lyže. Pro naše nejmenší hosty máme připravenou dětskou postýlku, jídelní židličku, stupínek k WC, dětské záchodové prkénko, mini hrací koutek (kobereček), plastový zahradní domek, pískoviště. TV a wifi připojení je samozřejmností.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Rezervace ubytování